מסעדת אג'אויד השוכנת בזמר, מושב ליד נתניה, ממוקמת על הר המשקיף על כל אזור השרון.

 

המסעדה נמצאת בתוך חוות סוסים טיפולית בה מועברים שיעורי רכיבה על סוסים. 

מסעדת אג'אויד מתמחה בבישול בשרים בלב האדמה, בזרב.

 

בתוך האדמה מבשלים עוף ובשרים אחרים, עם אורז איכותי ומתובל. 

השיטה הייחודית הזו נותנת לבשר טעם ייחודי ומקורי, ולכן כל האורחים נהנים מארוחה עשירה ומיוחדת במינה. במסעדה יש גם מנות שנאפות בטאבון עם ירקות שורש, תפוחי אדמה ועוד.

 

בבוקר המסעדה מגישה ארוחות כגון שקשוקה פיקנטית עם לחם הבית, חביתות ירק לצד גבינת חלומי וסלטים, ארוחות קלאסיות ועוד. בנוסף למנות החומוס והלבנה הביתיים והטריים, שמוגשים באווירה הכפרית השקטה , הרחק מהנוף האורבני ושאון העיר. בחווה מיוצרת גם גלידה תוצרת עצמית, ויש גם קונדיטוריה ומאפייה.

 

פתוחים כל הסופ"ש.

 

חוות אלבואדי נמצאת בכפר זמר שבשרון בין מטעי זיתים על הר עם נוף מרהיב הצופה לכל אזור השרון. במרכז החווה נמצאת מסעדת אג'אויד הייחודית. במסעדה מוגשים מנות של בשרים העשויים בזרב שהינו בישול באדמה ובשרים המבושלים בטאבון לצד תוספות כגון ירקות שורש, תפוחי אדמה, אורז ועוד.

 

בבוקר מוגשות ארוחות ייחודיות כגון שקשוקה פיקנטית עם לחם הבית, חביתות ירק לצד גבינת חלומי וסלטים, ארוחות קלאסיות ועוד. בחווה מועברים שיעורי רכיבה על סוסים לכל הגילאים (כל שיעור 30 דקות) ורכיבה טיפולית לילדים בגילאי 3-18 - עובדים עם כל קופות החולים. כמו כן בחווה מיוצרים גלידות תוצרת עצמית, קונדיטוריה מיוחדת ומאפייה.

 

 

כתובת: ביר א-סיכה, זמר.

טלפון:  09-8349343, 053-6113101.

כתובת דואר אלקטרוני: marbat.albawadi1@gmail.com

 

המנות

המנות

המקום

המקום

אודות

053-6113101